• Programma Jeugd

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechterDetails
    za 21-mei. 08:30TOGB E4 (g)HVOS E1 (g)regulierPouleV. (Valerie) Hulst
    za 21-mei. 09:35TOGB E3 (g)Ventura E4# (g)regulierPouleY. (Yvette) van den Bulk- Koot
    za 21-mei. 10:40TOGB E2 (g)Ventura E3 (g)regulierPouleM. (Mirthe) Breed
    za 21-mei. 11:00Roda'71 DB1 (d)TOGB DB3 (d)regulierPouleR. (Raymond) van der Kleij
    za 21-mei. 11:40Ventura E2 (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 21-mei. 11:45TOGB D2 (g)VENECO/VELO D3 (g)regulierPouleM. (Mirthe) Breed
    za 21-mei. 12:00Twist D2 (g)TOGB D3 (g)regulierPouleR. (Ron) Bergen
    za 21-mei. 12:45TOGB DC3 (d)SDS'18 DC1 (d)regulierPouleE. (Ellen) van Eersel
    za 21-mei. 12:55Twist D1 (g)TOGB D1 (g)regulierPouleR. (Ria) Lammers
    za 21-mei. 16:00TOGB DC1 (d)HV Quintus DC1 (d)regulierPouleE.J. (Erik) van der Kruk
    za 21-mei. 16:00Twist DB1 (d)TOGB DB2# (d)regulierPouleM. (Mirjam) Hooijmeijer-Tol
    zo 22-mei. 09:30VENECO/VELO F2 (g)TOGB F1 (g)regulierPouleP. (Patricia) de Groot
    zo 22-mei. 10:00ETC DC1 (d)TOGB DC2 (d)regulierPoule
    zo 22-mei. 11:00Twist DA2 (d)TOGB DA1 (d)regulierPouleAfgeschermd
    zo 22-mei. 11:05ETC DB1# (d)TOGB DB1# (d)regulierPoule
    za 28-mei. 08:30TOGB E4 (g)Ventura E5 (g)regulierPoule
    za 28-mei. 09:35TOGB E3 (g)Saturnus'72 E2 (g)regulierPoule
    za 28-mei. 10:40TOGB E1 (g)Roda'71 E1 (g)regulierPoule
    za 28-mei. 11:00Hercules F1 (g)TOGB F1 (g)regulierPouleO. (Oscar) Spauwen
    za 28-mei. 12:45TOGB D1 (g)DWS D1 (g)regulierPoule
    za 28-mei. 13:40Unitas'63 DC1 (d)TOGB DC2 (d)regulierPouleH. (Helma) Feelders
    za 28-mei. 13:45TOGB DC3 (d)DES'72 DC1# (d)regulierPoule
    za 28-mei. 14:55TOGB DC1 (d)WPK/Westlandia DC1 (d)regulierPouleE.J. (Erik) van der Kruk
    zo 29-mei. 10:00TOGB DA1 (d)Stompwijk'92 DA1 (d)regulierPoule
    zo 29-mei. 11:30TOGB DB1# (d)Atomium'61 DB1# (d)regulierPoule
    zo 29-mei. 11:45HVV'70 D1# (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    zo 29-mei. 12:00Feyenoord Handbal E2 (g)TOGB E2 (g)regulierPoule
    zo 29-mei. 12:45TOGB DB2# (d)Savosa DB1 (d)regulierPoule
    ma 30-mei. 19:00TOGB D3 (g)Savosa D1# (g)regulierPoule
    za 11-jun. 08:30TOGB F1 (g)WPK/Westlandia F3 (g)regulierPoule
    za 11-jun. 09:25TOGB E2 (g)Twist E2# (g)regulierPoule
    za 11-jun. 10:30TOGB E1 (g)DES'72 E1 (g)regulierPoule
    za 11-jun. 10:30Unitas'63 E1 (g)TOGB E4 (g)regulierPouleN. (Nancy) Schwencke - de Wit
    za 11-jun. 11:35TOGB D3 (g)Saturnus'72 D1# (g)regulierPoule
    za 11-jun. 12:00Savosa E2 (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 11-jun. 12:35TOGB D1 (g)DES'72 D1# (g)regulierPoule
    za 11-jun. 13:00Verburch DC1 (d)TOGB DC1 (d)regulierPoule
    za 11-jun. 13:35TOGB DC2 (d)HVOS DC1 (d)regulierPouleE.J. (Erik) van der Kruk
    za 11-jun. 14:20DWS DC1 (d)TOGB DC3 (d)regulierPoule
    zo 12-jun. 10:00TOGB DB1# (d)Vires et Celeritas DB1# (d)regulierPoule
    zo 12-jun. 11:15TOGB DB2# (d)Indus'67 DB1# (d)regulierPoule
    zo 12-jun. 12:30TOGB DB3 (d)Vires et Celeritas DB2 (d)regulierPoule
    zo 12-jun. 15:05WHC (Den Haag) D1 (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 08:30TOGB E3 (g)De Meeuwen E1 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 09:35TOGB D2 (g)WPK/Westlandia D1 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 10:30Savosa E1 (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 10:35TOGB DC3 (d)Atomium'61 DC1# (d)regulierPoule
    za 18-jun. 11:00Saturnus'72 E1 (g)TOGB E2 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 11:30Helius DB2# (d)TOGB DB3 (d)regulierPoule
    za 18-jun. 11:45TOGB DC1 (d)Hercules DC1# (d)regulierPoule
    za 18-jun. 12:00HVOS D1 (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    za 18-jun. 12:20HVOS DB1 (d)TOGB DB1# (d)regulierPoule
    za 18-jun. 12:40Helius DB1# (d)TOGB DB2# (d)regulierPoule
    za 18-jun. 13:50Twist DC1 (d)TOGB DC2 (d)regulierPoule
    za 18-jun. 16:00Feyenoord Handbal D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPoule
    zo 19-jun. 09:00Schipluiden F1# (g)TOGB F1 (g)regulierPouleM.G.A. (Mascha) van der Spek
    zo 19-jun. 13:35Hillegom DA1 (d)TOGB DA1 (d)regulierPoule
    di 21-jun. 19:30TOGB DB1# (d)Ventura DB1 (d)regulierPouleE.J. (Erik) van der Kruk
  • Programma Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechterDetails
    wo 25-mei. 20:00Hercules DMW2 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule
    wo 01-jun. 20:00TOGB DMW1 (d)VENECO/VELO DMW3 (d)regulierPoule
    wo 08-jun. 20:00TOGB DMW1 (d)Gemini (Z) DMW1 (d)regulierPoule