• TOGB DC2

  • TOGB DC2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Velzen, Margriet vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Vijverberg, KimTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.Hercules DC2 (d) - TOGB DC2 (d)32 - 21
    7 mei.TOGB DC2 (d) - DIOS DC2 (d)13 - 30
  • Poulestanden TOGB DC2 (3410 Dames C-Jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gemini (Z) DC113120137123114024
    2WHC (Den Haag) DC11312013382419724
    3Verburch DC21490535225010218
    4DIOS DC2137062512371414
    5VENECO/VELO DC414617249296-4713
    6Hercules DC213319199256-577
    7TOGB DC2143011235353-1186
    8DWS DC1120012199330-1310
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Schaik, Jill vanSpelend teamlid
    Velzen, Famke vanSpelend teamlid
    Verdel, FleurSpelend teamlid
    Vijverberg, SennaSpelend teamlid
    Winden, Shirlyn vanSpelend teamlid

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB DC2

    Dames C-Jeugd

    16,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    25,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,43

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd