• TOGB DA1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorreman, RemkoTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOGB DA1 ( Topklasse TK-West-2 DA )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WPK/Westlandia DA118151247833314531
    2H.M.C. Raamsdonksveer DA118150354436218230
    3TOGB A117141250336813529
    4VENECO/VELO DA11814044664016528
    5Havas DA1187110426451-2515
    6United Breda DA1186111406528-12213
    7DWS DA1185211437515-7812
    8Leidsche Rijn DA1175012328366-3810
    9Hellas DA1183114339449-1107
    10Houten DA1181116292446-1543
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bierman, JuliaSpelend teamlid
    Bruinen, JadySpelend teamlid
    Bulk, Lilly van denSpelend teamlid
    Dorreman, ZoeSpelend teamlid
    Hoeven, Mara van derSpelend teamlid
    Kramer, AnnethSpelend teamlid
    Lienden, Evi vanSpelend teamlid
    Ruiter, Louise deSpelend teamlid
    Rutten, Indi vanSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB DA1

    Dames A-Jeugd (L)

    29,59

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    21,65

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,71

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd