• TOGB DMW1 ZA woensdag speeldag vrouw

  • TOGB DMW1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch-Koot, Vanessa van denTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Bulk- Koot, Yvette van denTechnische stafTeamverantwoordelijke
    Gent, Stephanie vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 dec. 20:15Hercules DMW2 (d) - TOGB DMW1 (d)Boswijk sporthal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.Foreholte DMW2 (d) - TOGB DMW1 (d)16 - 12
    30 nov.TOGB DMW1 (d) - DIOS DMW1 (d)20 - 16
    24 nov.VENECO/VELO DMW3 (d) - TOGB DMW1 (d)10 - 21
  • Poulestanden TOGB DMW1 ( Poule ZW-ZH DMW-02 Z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HVOS DMW144007050208
    2TOGB DMW164029878208
    3DIOS DMW1640210889198
    4Ventura DMW253027155166
    5Hercules DMW26303114104106
    6De Meeuwen DMW15212777615
    7Hillegom DMW152126874-65
    8Foreholte DMW26204827934
    9VENECO/VELO DMW351044298-562
    10Unitas'63 DMW161056390-272
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adegeest- Koopman, EstherSpelend teamlid
    Bosch-Koot, Vanessa van denSpelend teamlid
    Bulk, Emy van denSpelend teamlid
    Bulk- Koot, Yvette van denSpelend teamlid
    Claessen-van den Baard, HeidiSpelend teamlid
    Elderson, RianneSpelend teamlid
    Gent, Stephanie vanSpelend teamlid
    Hermes-Meiners, SanSpelend teamlid
    Mahieu, IrmaSpelend teamlid
    Spaan, BarberaSpelend teamlid
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Hercules DMW2 (d)

    VS

    TOGB DMW1 (d)

    14 december 202220:15 uur
    Boswijk sporthal zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB DMW1

    Dames Midweekr

    16,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    13,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd