• TOGB DB1#

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Harrand, DebbyOverige stafTeammanager
    Kneppers-van der Burg, LianneTechnische stafTeamverantwoordelijke

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden TOGB DB1 ( Topklasse TK-West-2 DB )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TOGB B121201051330321041
    2Westland Adviesgroep/HV Quintus DB22215254723898332
    3Feyenoord Handbal DB12114164383756329
    4PSV Handbal DB1#2212374003891127
    5HMC Raamsdonksveer DB1#2211475135011226
    6Westsite DB12211011472483-1122
    7Verburch DB1229310376382-621
    8Hercules DB1229310399421-2221
    9Green Park/Handbal Aalsmeer DB2228212452476-2418
    10DSOV DB1225017344418-7410
    11VENECO/VELO DB4223316318455-1379
    12Fortissimo DB1222218354459-1056
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Kaaden, Zoƫ van derSpelend teamlid
    Kneppers, RoosSpelend teamlid
    Polder, Ilze van deSpelend teamlid
    Steen, Delilah van derSpelend teamlid
    Vermeulen, LivSpelend teamlid

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB DB1

    Dames B-Jeugd (L)

    24,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    14,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,95

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd