• TOGB DC3 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Winden, Roy vanTechnische stafTeamverantwoordelijke
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    8 mei. 12:05TOGB DC3 (d) - Hercules DC2 (d)Vermeulen
    16 mei. 15:30HV Quintus DC4 (d) - TOGB DC3 (d)Quintus/Kwintsheul (V)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 apr.WHC (Den Haag) DC1 (d) - TOGB DC3 (d)
    10 apr.TOGB DC3 (d) - DIOS DC2 (d)
  • Poulestanden TOGB DC3 (1414 Dames C-Jeugd najaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hercules DC15500101455610
    2Foreholte DC1540110149528
    3VENECO/VELO DC3530212192296
    4Hillegom DC1#52036984-154
    5Saturnus Leiden DC1#51046883-152
    6TOGB DC3500531138-1070

    Poulestanden TOGB DC3 (1416 Dames C-Jeugd voorjaar)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DIOS DC200000000
    2Hercules DC200000000
    3ODIS DC200000000
    4HV Quintus DC400000000
    5TOGB DC300000000
    6WHC (Den Haag) DC100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Hubers, KyraSpelend teamlid
    Neijenhuizen, ChantalSpelend teamlid
    Steveninck, Maud vanSpelend teamlid
    Velzen, Famke vanSpelend teamlid
    Vijverberg, SennaSpelend teamlid
    Winden, Shirlyn vanSpelend teamlid

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGB DC3 (d)

    VS

    Hercules DC2 (d)

    08 mei 202112:05 uur
    Vermeulen zaal 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    TOGB DC3

    Dames C-Jeugd voorjaar

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd