• Programma Jeugd

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechterDetails
    za 19-sep. 09:00TOGB F2 (g)Hellas F3 (g)regulierPouleE. (Ellen) van Eersel
    za 19-sep. 09:00TOGB F1 (g)WPK/Westlandia F2 (g)regulierPouleM. (Mirthe) Breed
    za 19-sep. 09:00Savosa F2 (g)TOGB F3 (g)toernooiPoule
    za 19-sep. 09:30TOGB F3 (g)Ventura F5 (g)toernooiPoule
    za 19-sep. 10:00TOGB F3 (g)ETC F2 (g)toernooiPoule
    za 19-sep. 10:00TOGB DC2 (d)HVV'70 DC1# (d)regulierPouleY. (Yvette) van den Bulk- Koot
    za 19-sep. 10:45Ventura E3 (g)TOGB E3 (g)regulierPouleN. (Nicole) de Lange
    za 19-sep. 11:00TOGB DB2# (d)De Treffers DB1 (d)regulierPouleY. (Yvette) van den Bulk- Koot
    za 19-sep. 11:10Savosa DC1 (d)TOGB DC1 (d)regulierPouleD. (Denny) Terlouw
    za 19-sep. 11:30Atomium'61 D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPouleS. (Steve) de Bruin
    za 19-sep. 12:15Savosa E1 (g)TOGB E2# (g)regulierPouleJ.M. (Jamie) Barkmeijer
    za 19-sep. 12:30Roda'71 D1 (g)TOGB D3 (g)regulierPouleT. (Thijs) de Rooij
    za 19-sep. 12:35Ventura D1 (g)TOGB D2 (g)regulierPouleN. (Nicole) de Lange
    za 19-sep. 14:05Feyenoord Handbal E1 (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    zo 20-sep. 10:00TOGB DB1 (d)Twist DB1# (d)regulierPouleY. (Yvette) van den Bulk- Koot
    zo 20-sep. 11:10TOGB DB3 (d)Stompwijk'92 DB2 (d)regulierPouleY. (Yvette) van den Bulk- Koot
    zo 20-sep. 14:05MOK D1# (g)TOGB D4 (g)regulierPoule
    zo 20-sep. 14:10Foreholte DC1 (d)TOGB DC3 (d)regulierPoule
    za 26-sep. 09:00TOGB F1 (g)HV Quintus F1 (g)regulierPoule
    za 26-sep. 10:00TOGB E3 (g)Roda'71 E2 (g)regulierPoule
    za 26-sep. 10:30HVOS F1 (g)TOGB F2 (g)regulierPoule
    za 26-sep. 11:00TOGB E2# (g)Saturnus72 E1# (g)regulierPoule
    za 26-sep. 11:45Conventus D1 (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    za 26-sep. 12:00TOGB D4 (g)Atomium'61 D2 (g)regulierPoule
    za 26-sep. 13:00TOGB D2 (g)Feyenoord Handbal D2# (g)regulierPoule
    za 26-sep. 13:30Savosa DB1# (d)TOGB DB1 (d)regulierPouleG. (Glenn) Stolk
    za 26-sep. 14:00TOGB D1 (g)SDS'18 D1# (g)regulierPoule
    za 26-sep. 15:00TOGB DC1 (d)Feyenoord Handbal DC1 (d)regulierPoule
    zo 27-sep. 10:00Ventura DA2 (d)TOGB DA1 (d)regulierPouleS. (Saskia) Klein
    zo 27-sep. 10:00DIOS DB3 (d)TOGB DB3 (d)regulierPouleM.A. (Mike) Stet
    zo 27-sep. 10:55VENECO/VELO E2 (g)TOGB E1 (g)regulierPouleM. (Maaike) Vogels
    zo 27-sep. 13:15HV Quintus DC2 (d)TOGB DC2 (d)regulierPouleJ. (Jill) van den Berg
    zo 27-sep. 13:25ETC DB1# (d)TOGB DB2# (d)regulierPoule
    zo 27-sep. 13:55VENECO/VELO DC3 (d)TOGB DC3 (d)regulierPouleR. (Robin) Hendriks
    za 03-okt. 09:30TOGB F3 (g)ETC F2 (g)toernooiPoule
    za 03-okt. 10:30TOGB F3 (g)Ventura F5 (g)toernooiPoule
    za 03-okt. 10:30Savosa F2 (g)TOGB F3 (g)toernooiPoule
    za 03-okt. 10:30Savosa E2 (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 11:05TOGB F2 (g)DIOS F3 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 11:30Unitas'63 D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPouleS. (Sanne) van der Lely
    za 03-okt. 11:40Ventura E1# (g)TOGB E2# (g)regulierPouleN. (Nicole) de Lange
    za 03-okt. 11:45Twist DC1 (d)TOGB DC1 (d)regulierPoule
    za 03-okt. 12:05TOGB E1 (g)DWS E1 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 12:35Savosa D2 (g)TOGB D4 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 12:40DWS D2 (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 13:05TOGB D3 (g)Twist D2 (g)regulierPoule
    za 03-okt. 14:05TOGB DC3 (d)Hercules DC1 (d)regulierPoule
    za 03-okt. 15:05TOGB DC2 (d)WPK/Westlandia DC2 (d)regulierPoule
    zo 04-okt. 09:00Hellas F1 (g)TOGB F1 (g)regulierPoule
    zo 04-okt. 10:00TOGB DB1 (d)Drechtsteden DB1# (d)regulierPoule
    zo 04-okt. 11:15TOGB DA1 (d)Drechtsteden DA1 (d)regulierPoule
    zo 04-okt. 13:20Oliveo DB3 (d)TOGB DB2# (d)regulierPouleD. (Danny) Meijndert
    zo 04-okt. 13:45TOGB DB3 (d)Saturnus Leiden DB1# (d)regulierPoule
    za 24-okt. 09:00TOGB F1 (g)HV Quintus F1 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 09:00TOGB F2 (g)Ventura F2 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 10:00TOGB E2# (g)Savosa E1# (g)regulierPoule
    za 24-okt. 11:00Atomium'61 D1# (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 11:35Twist D1 (g)TOGB D1 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 12:00TOGB DC2 (d)HVOS DC1 (d)regulierPoule
    za 24-okt. 13:00TOGB DC1 (d)Gemini (Z) DC1# (d)regulierPoule
    za 24-okt. 15:05DWS E2 (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 16:00DWS E3 (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 24-okt. 17:50DWS D2 (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    zo 25-okt. 11:15TOGB DA1 (d)Drechtsteden DA1 (d)regulierPoule
    zo 25-okt. 13:45TOGB DB2# (d)Stompwijk'92 DB2 (d)regulierPoule
    zo 25-okt. 15:00TOGB DB3 (d)Helius DB1 (d)regulierPoule
    za 31-okt. 09:00TOGB E3 (g)Roda'71 E2 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 09:00Ventura F5 (g)TOGB F3 (g)toernooiPoule
    za 31-okt. 10:00TOGB E1 (g)Twist E1 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 10:15TOGB F3 (g)MOK F1 (g)toernooiPoule
    za 31-okt. 10:45Ventura E1# (g)TOGB E2# (g)regulierPoule
    za 31-okt. 10:50DIOS F1 (g)TOGB F1 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 11:00TOGB D3 (g)Roda'71 D1 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 11:45Twist DB2 (d)TOGB DB3 (d)regulierPoule
    za 31-okt. 12:00TOGB D2 (g)DWS D1 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 12:00SDS'18 D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPoule
    za 31-okt. 16:50DWS DC1 (d)TOGB DC2 (d)regulierPoule
    za 31-okt. 17:45Savosa DC1 (d)TOGB DC1 (d)regulierPoule
    zo 01-nov. 09:45Saturnus Leiden DB1# (d)TOGB DB1 (d)regulierPoule
    zo 01-nov. 10:00Schipluiden F1 (g)TOGB F2 (g)regulierPoule
    zo 01-nov. 11:30Schipluiden DC1# (d)TOGB DC3 (d)regulierPoule
    zo 01-nov. 12:10DIOS DA2 (d)TOGB DA1 (d)regulierPoule
    zo 01-nov. 12:25Foreholte DB1 (d)TOGB DB2# (d)regulierPoule
    za 07-nov. 09:00TOGB F1 (g)Hercules F1 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 09:00TOGB F2 (g)Verburch F1# (g)regulierPoule
    za 07-nov. 10:00TOGB E2# (g)Saturnus72 E1# (g)regulierPoule
    za 07-nov. 10:55Twist D2 (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 11:00TOGB D4 (g)Ventura D3 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 11:15Ventura E4 (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 12:00TOGB D1 (g)Savosa D1 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 13:00TOGB DC3 (d)Foreholte DC1 (d)regulierPoule
    za 07-nov. 13:05Ventura D1 (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 13:45Savosa E1# (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 07-nov. 14:00TOGB DC2 (d)Atomium'61 DC1 (d)regulierPoule
    za 07-nov. 15:00TOGB DC1 (d)Twist DC1 (d)regulierPoule
    zo 08-nov. 10:00TOGB DB1 (d)ODIS DB2# (d)regulierPoule
    zo 08-nov. 11:15TOGB DB3 (d)MOK DB1# (d)regulierPoule
    za 14-nov. 09:00TOGB F1 (g)ODIS F1# (g)regulierPoule
    za 14-nov. 09:00Conventus E1 (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 14-nov. 10:00TOGB E1 (g)Saturnus72 E1# (g)regulierPoule
    za 14-nov. 10:05Hercules F2 (g)TOGB F2 (g)regulierPoule
    za 14-nov. 10:30Vires et Celeritas D1# (g)TOGB D4 (g)regulierPoule
    za 14-nov. 11:00TOGB D2 (g)Oliveo D1 (g)regulierPoule
    za 14-nov. 11:45Conventus D1 (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    za 14-nov. 12:00TOGB DC2 (d)Gemini (Z) DC2 (d)regulierPoule
    za 14-nov. 13:00TOGB DC1 (d)VENECO/VELO DC2 (d)regulierPoule
    zo 15-nov. 09:15VENECO/VELO DB3 (d)TOGB DB1 (d)regulierPoule
    zo 15-nov. 09:40DWS E1 (g)TOGB E2# (g)regulierPoule
    zo 15-nov. 10:00Unitas'63 D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPoule
    zo 15-nov. 13:00Gemini (Z) DB1 (d)TOGB DB2# (d)regulierPoule
    zo 15-nov. 13:55WHC (Den Haag) DA1 (d)TOGB DA1 (d)regulierPoule
    zo 15-nov. 14:20Verburch DC2 (d)TOGB DC3 (d)regulierPoule
    za 21-nov. 09:00TOGB F2 (g)HV Quintus F2 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 10:00TOGB E3 (g)HVOS E1 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 11:00TOGB E2# (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 11:00Hellas F1 (g)TOGB F1 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 12:00TOGB D4 (g)Conventus D2 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 13:00TOGB D3 (g)HVOS D1# (g)regulierPoule
    za 21-nov. 13:20WPK/Westlandia DC2 (d)TOGB DC1 (d)regulierPoule
    za 21-nov. 14:00TOGB D1 (g)TOGB D2 (g)regulierPoule
    za 21-nov. 15:00TOGB DC3 (d)HV Quintus DC4 (d)regulierPoule
    za 21-nov. 16:00TOGB DB3 (d)Vires et Celeritas DB1# (d)regulierPoule
    zo 22-nov. 09:15VENECO/VELO DC3 (d)TOGB DC2 (d)regulierPoule
    zo 22-nov. 09:25ETC F2 (g)TOGB F3 (g)toernooiPoule
    zo 22-nov. 10:00TOGB DB1 (d)SOS-Kwieksport DB1# (d)regulierPoule
    zo 22-nov. 10:15Ventura F5 (g)TOGB F3 (g)toernooiPoule
    zo 22-nov. 10:40TOGB F3 (g)MOK F1 (g)toernooiPoule
    zo 22-nov. 11:15TOGB DA1 (d)VENECO/VELO DA2 (d)regulierPoule
    zo 22-nov. 13:45TOGB DB2# (d)Oliveo DB3 (d)regulierPoule
    za 28-nov. 09:00TOGB F1 (g)VENECO/VELO F1 (g)regulierPoule
    za 28-nov. 09:00TOGB F2 (g)VENECO/VELO F4 (g)regulierPoule
    za 28-nov. 10:00TOGB D2 (g)SDS'18 D1# (g)regulierPoule
    za 28-nov. 10:10Atomium'61 D1# (g)TOGB D1 (g)regulierPoule
    za 28-nov. 11:00TOGB DC2 (d)Hercules DC1 (d)regulierPoule
    za 28-nov. 12:00TOGB DC1 (d)ODIS DC1# (d)regulierPoule
    za 28-nov. 13:00Oliveo E2 (g)TOGB E1 (g)regulierPoule
    za 28-nov. 15:05DWS E2 (g)TOGB E2# (g)regulierPoule
    za 28-nov. 15:55Feyenoord Handbal D2# (g)TOGB D3 (g)regulierPoule
    za 28-nov. 16:00Oliveo D3 (g)TOGB D4 (g)regulierPoule
    zo 29-nov. 10:00TOGB DB3 (d)Indus'67 DB1 (d)regulierPoule
    zo 29-nov. 10:10DIOS DB3 (d)TOGB DB2# (d)regulierPoule
    zo 29-nov. 10:45Stompwijk'92 DC1 (d)TOGB DC3 (d)regulierPoule
    zo 29-nov. 11:15Oliveo DB2 (d)TOGB DB1 (d)regulierPoule
    zo 29-nov. 13:00MOK E1# (g)TOGB E3 (g)regulierPoule
    za 05-dec. 09:00TOGB E3 (g)DES'72 E1# (g)regulierPoule
    za 05-dec. 09:15VENECO/VELO F3 (g)TOGB F2 (g)regulierPoule
    za 05-dec. 10:00TOGB E1 (g)Feyenoord Handbal E1 (g)regulierPoule
    za 05-dec. 10:05VENECO/VELO F2 (g)TOGB F1 (g)regulierPoule
    za 05-dec. 10:20De Treffers DB1 (d)TOGB DB3 (d)regulierPoule
    za 05-dec. 11:00TOGB D3 (g)DES'72 D1# (g)regulierPoule
  • Programma Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseScheidsrechterDetails
    zo 20-sep. 12:10Oliveo DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier2e klasseR. (Rob) van Hoek
    wo 23-sep. 20:30Achilles DMW1 (d)TOGB DMW2 (d)regulierPoule
    vr 25-sep. 19:25Gemini (Z) DMW2 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule
    vr 25-sep. 20:00TOGB HMW1 (h)Twist-Unitas HMW1 (h)regulierPouleA. (Anika) Ficken
    wo 30-sep. 20:00TOGB DMW1 (d)DWS DMW1 (d)regulierPoule
    zo 04-okt. 12:30TOGB DS1 (d)Schipluiden DS1 (d)regulier2e klasseAfgeschermd
    wo 07-okt. 20:00TOGB DMW2 (d)Ventura DMW1 (d)regulierPoule
    zo 11-okt. 11:00VENECO/VELO DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier2e klasseT. (Theo) Zuiderwijk
    zo 25-okt. 12:30TOGB DS1 (d)Drechtsteden DS1 (d)regulier1e KlasseK. (Koos) de Vette
    ma 26-okt. 21:00Ventura DMW2 (d)TOGB DMW2 (d)regulierPoule
    vr 30-okt. 20:00HVOS HMW1 (h)TOGB HMW1 (h)regulierPoule
    zo 01-nov. 11:50HVOS DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 04-nov. 20:00TOGB DMW1 (d)EHC DMW1 (d)regulierPoule
    zo 08-nov. 12:30TOGB DS1 (d)Savosa DS1 (d)regulier1e Klasse
    vr 13-nov. 20:00TOGB HMW1 (h)Savosa HMW1 (h)regulierPoule
    zo 15-nov. 16:00DWS DS2 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 18-nov. 20:00TOGB DMW2 (d)Oliveo DMW2 (d)regulierPoule
    wo 18-nov. 20:00Savosa DMW1 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule
    zo 22-nov. 12:30TOGB DS1 (d)Twist DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 25-nov. 20:30EHC HMW1 (h)TOGB HMW1 (h)regulierPoule
    zo 29-nov. 12:30DIOS DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    zo 06-dec. 12:30TOGB DS1 (d)Schipluiden DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 09-dec. 20:00TOGB DMW1 (d)Oliveo DMW1 (d)regulierPoule
    vr 11-dec. 20:00TOGB HMW1 (h)DES'72 HMW1 (h)regulierPoule
    vr 11-dec. 20:00Gemini (Z) DMW2 (d)TOGB DMW2 (d)regulierPoule
    zo 13-dec. 11:15Indus'67 DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 06-jan. 19:00ETC HMW1 (h)TOGB HMW1 (h)regulierPoule
    zo 10-jan. 12:30TOGB DS1 (d)Roda'71 DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 13-jan. 20:00TOGB DMW2 (d)DES'72 DMW1 (d)regulierPoule
    vr 15-jan. 20:00Gemini (Z) DMW1 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule
    za 16-jan. 19:00Drechtsteden DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    vr 22-jan. 20:00TOGB HMW1 (h)Feyenoord Handbal HMW1 (h)regulierPoule
    zo 24-jan. 12:30TOGB DS1 (d)HVOS DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 27-jan. 20:00TOGB DMW1 (d)Stompwijk'92 DMW1 (d)regulierPoule
    wo 27-jan. 21:00DWS DMW1 (d)TOGB DMW2 (d)regulierPoule
    zo 31-jan. 12:15Savosa DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    zo 07-feb. 12:30TOGB DS1 (d)DWS DS2 (d)regulier1e Klasse
    wo 10-feb. 20:00TOGB DMW2 (d)Achilles DMW1 (d)regulierPoule
    vr 12-feb. 21:00WHC (Den Haag) DMW2 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule
    zo 14-feb. 11:50Twist DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    vr 19-feb. 21:00WHC (Den Haag) HMW1 (h)TOGB HMW1 (h)regulierPoule
    wo 03-mrt. 20:30MOK DMW1 (d)TOGB DMW2 (d)regulierPoule
    vr 05-mrt. 20:00TOGB HMW1 (h)Twist-Unitas HMW1 (h)regulierPoule
    zo 07-mrt. 15:00Schipluiden DS1 (d)TOGB DS1 (d)regulier1e Klasse
    zo 14-mrt. 12:30TOGB DS1 (d)DIOS DS1 (d)regulier1e Klasse
    wo 17-mrt. 20:00TOGB DMW2 (d)SDS'18 DMW1 (d)regulierPoule
    wo 17-mrt. 20:00Vires et Celeritas DMW1 (d)TOGB DMW1 (d)regulierPoule