TOGB Handbal
TOGB Handbal
Bestuur & commissies
Vrijwilligers gezocht
Vertrouwenspersoon
Nieuwsbrieven
Info TOGB Handbal
Contributie
Aanschaf wedstrijdtenue
Inschrijfformulier
declaraties
Teams
Senioren
DS1 - Veld
DS1 - Zaal
DS2 - Zaal
DMW1 - Veld
DMW1 - Zaal
Junioren A/B/C/D
DA1 - Veld
DA1 - Zaal
DA2 - zaal
DB1 - Veld
DB1 - Zaal
DB2 - Zaal
DC1 - Veld
DC1 - Zaal
DC2 - Veld
DC2 - Zaal
D1 - Veld
D1 - Zaal
D2 - Veld
D2 - Zaal
D3 - Veld
D3 - Zaal
D4 - Zaal
D4 - Veld
Pupillen E
E1 - Veld
E1 - Zaal
E2 - Veld
E2 - Zaal
Pupillen F
F1 - Veld
F1 - Zaal
Wedstrijden
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
Scheidsrechterzaken
Zaaldienst
Wedstrijdverslagen
Trainen
Trainingstijden 2023/24
Sponsors
Activiteiten
Nieuws
Handbalkamp
Contact
S.V. TOGB
Algemeen
SV Bestuur
Statuten en reglementen
Normen en waarden
Privacy
Business Club (BCT)
Over BCT
Bestuur BCT
Sponsoren Businessclub
Sponsoren TOGB
Club van 100
Contact BCT
Accommodatie Zaken
Beschikbaarheid ruimtes
Reserveringen Algemeen
Reserveringen sporthal
Contact
Activiteitencommissies
Supportersclub Geel Zwart
TOGB afdelingen
TOGB Handbal
+
TOGB Handbal
Bestuur & commissies
Vrijwilligers gezocht
Vertrouwenspersoon
Nieuwsbrieven
Info TOGB Handbal
Contributie
Aanschaf wedstrijdtenue
Inschrijfformulier
declaraties
Teams
+
Senioren
+
DS1 - Veld
DS1 - Zaal
DS2 - Zaal
DMW1 - Veld
DMW1 - Zaal
Junioren A/B/C/D
+
DA1 - Veld
DA1 - Zaal
DA2 - zaal
DB1 - Veld
DB1 - Zaal
DB2 - Zaal
DC1 - Veld
DC1 - Zaal
DC2 - Veld
DC2 - Zaal
D1 - Veld
D1 - Zaal
D2 - Veld
D2 - Zaal
D3 - Veld
D3 - Zaal
D4 - Zaal
D4 - Veld
Pupillen E
+
E1 - Veld
E1 - Zaal
E2 - Veld
E2 - Zaal
Pupillen F
+
F1 - Veld
F1 - Zaal
Wedstrijden
+
Wedstrijdprogramma
Uitslagen
Scheidsrechterzaken
Zaaldienst
Wedstrijdverslagen
Trainen
+
Trainingstijden 2023/24
Sponsors
Activiteiten
+
Nieuws
Handbalkamp
Contact
S.V. TOGB
+
Algemeen
+
SV Bestuur
Statuten en reglementen
Normen en waarden
Privacy
Business Club (BCT)
+
Over BCT
Bestuur BCT
Sponsoren Businessclub
Sponsoren TOGB
Club van 100
Contact BCT
Accommodatie Zaken
+
Beschikbaarheid ruimtes
Reserveringen Algemeen
Reserveringen sporthal
Contact
Activiteitencommissies
+
Supportersclub Geel Zwart
TOGB afdelingen
Oefenprogramma
Geen informatie
Programma TOGB Handbal
Wedstrijddatum
Thuisteam
Uitteam
Competitiesoort
Klasse
Scheidsrechter
Details
za 06-apr. 10:00
HVOS E1 (g)
TOGB E1 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 10:10
TOGB F2 (g)
EHC F1 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 11:00
TOGB F1 (g)
Hellas F1 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 11:00
Helius E2 (g)
TOGB E2 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 11:50
Ventura D5 (g)
TOGB D4 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 12:00
TOGB D3 (g)
De Meeuwen D1 (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 13:00
TOGB D2# (g)
Olympia'72 D1# (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 14:00
TOGB D1 (g)
Gemini (Z) D1# (g)
regulier
Poule
za 06-apr. 19:15
TOGB DB1 (d)
H.M.C. Raamsdonksveer DB1# (d)
regulier
Topklasse
Afgeschermd
zo 07-apr. 11:00
TOGB DB2 (d)
SDS'18 DB1 (d)
regulier
Poule
zo 07-apr. 12:15
TOGB DB1 (d)
WPK/Westlandia DB1 (d)
regulier
Poule
zo 07-apr. 12:30
TOGB DA1 (d)
Havas DA1 (d)
regulier
Topklasse
J. (Judith) van Soest
zo 07-apr. 14:50
VENECO/VELO DC4 (d)
TOGB DC2 (d)
regulier
Poule
G. (Guusje) Schouw
wo 10-apr. 20:00
TOGB DMW1 (d)
Hercules DMW1 (d)
regulier
Poule
za 13-apr. 10:00
Oliveo F2 (g)
TOGB F1 (g)
regulier
Poule
za 13-apr. 10:15
TOGB E2 (g)
Feyenoord Handbal E3 (g)
regulier
Poule
za 13-apr. 11:20
TOGB E1 (g)
Savosa E1 (g)
regulier
Poule
za 13-apr. 12:20
TOGB D4 (g)
Indus'67 D1 (g)
regulier
Poule
za 13-apr. 13:00
HV Quintus D1 (g)
TOGB D1 (g)
regulier
Poule
L. (Lynn) van den Akker
za 13-apr. 13:20
TOGB DC2 (d)
Savosa DC1 (d)
regulier
Poule
za 13-apr. 18:00
Savosa DA1 (d)
TOGB DA2 (d)
regulier
Poule
za 13-apr. 19:00
United Breda DA1 (d)
TOGB DA1 (d)
regulier
Topklasse
H.W.G. (Henk) van Oers
zo 14-apr. 09:15
VENECO/VELO F6 (g)
TOGB F2 (g)
regulier
Poule
P. (Patricia) de Groot
zo 14-apr. 11:00
HVV'70 D2# (g)
TOGB D2# (g)
regulier
Poule
zo 14-apr. 11:05
KDO DS1 (d)
TOGB DS1 (d)
regulier
1e Klasse
A.M. (Linda) Otten
zo 14-apr. 11:35
PSV Handbal DB1 (d)
TOGB DB1 (d)
regulier
Topklasse
N. (Niels) van Loon
zo 14-apr. 12:05
DES'72 DB1# (d)
TOGB DB2 (d)
regulier
Poule
zo 14-apr. 14:30
WHC (Den Haag) DB1 (d)
TOGB DB1 (d)
regulier
Poule
zo 14-apr. 16:00
SDS'18 D1# (g)
TOGB D3 (g)
regulier
Poule
wo 17-apr. 19:30
HVOS DMW1 (d)
TOGB DMW1 (d)
regulier
Poule
za 20-apr. 10:00
Ventura F2 (g)
TOGB F2 (g)
regulier
Poule
za 20-apr. 10:15
TOGB D2# (g)
Hellas D2 (g)
regulier
Poule
za 20-apr. 11:15
TOGB D1 (g)
Hercules D2# (g)
regulier
Poule
za 20-apr. 12:00
Savosa DB2 (d)
TOGB DB2 (d)
regulier
Poule
za 20-apr. 12:10
TOGB F1 (g)
Verburch F1 (g)
regulier
Poule
za 20-apr. 14:30
Feyenoord Handbal E2 (g)
TOGB E1 (g)
regulier
Poule
zo 21-apr. 09:30
Indus'67 E1 (g)
TOGB E2 (g)
regulier
Poule
zo 21-apr. 11:00
Gemini (Z) DB1 (d)
TOGB DB1 (d)
regulier
Poule
zo 21-apr. 13:30
Schipluiden DS1 (d)
TOGB DS1 (d)
regulier
1e Klasse
Afgeschermd
zo 21-apr. 15:05
WPK/Westlandia DA2 (d)
TOGB DA2 (d)
regulier
Poule
wo 24-apr. 20:00
TOGB DMW1 (d)
De Meeuwen DMW1 (d)
regulier
Poule
za 04-mei. 10:00
TOGB F1 (g)
WPK/Westlandia F3 (g)
regulier
Poule
za 11-mei. 12:00
Unitas'63 D1 (g)
TOGB D4 (g)
regulier
Poule
O. (Oskar) Benne
za 11-mei. 12:55
Unitas'63 DC1 (d)
TOGB DC2 (d)
regulier
Poule
J. (Jan-Peter) Schipper
zo 12-mei. 10:00
VENECO/VELO F5 (g)
TOGB F2 (g)
regulier
Poule
wo 22-mei. 20:00
VENECO/VELO DMW1 (d)
TOGB DMW1 (d)
regulier
Poule
B. (Barry) Nieuwland
za 25-mei. 10:10
TOGB F2 (g)
Oliveo F3 (g)
regulier
Poule
za 25-mei. 11:00
TOGB E2 (g)
Savosa E3 (g)
regulier
Poule
za 25-mei. 12:00
TOGB E1 (g)
Saturnus'72 E2 (g)
regulier
Poule
za 25-mei. 13:00
TOGB D4 (g)
Roda'71 D2 (g)
regulier
Poule
za 25-mei. 14:00
TOGB DC2 (d)
HVOS DC1 (d)
regulier
Poule
za 25-mei. 15:00
Savosa D2 (g)
TOGB D3 (g)
regulier
Poule
zo 26-mei. 09:15
VENECO/VELO F3 (g)
TOGB F1 (g)
regulier
Poule
P. (Patricia) de Groot
zo 26-mei. 10:55
HVV'70 D1# (g)
TOGB D1 (g)
regulier
Poule
zo 26-mei. 11:00
TOGB DB2 (d)
Indus'67 DB1 (d)
regulier
Poule
zo 26-mei. 12:15
TOGB DB1 (d)
Ventura DB1 (d)
regulier
Poule
zo 26-mei. 12:55
VENECO/VELO D2 (g)
TOGB D2# (g)
regulier
Poule
F. (Fleur) Zwinkels
zo 26-mei. 13:30
TOGB DS1 (d)
DIOS DS1 (d)
regulier
1e Klasse
M.D. (Marcel) de Kort
zo 26-mei. 14:45
VENECO/VELO D3 (g)
TOGB D1 (g)
regulier
Poule
J. (Jade) van de Wetering
zo 26-mei. 15:00
TOGB DA2 (d)
Atomium'61 DA1 (d)
regulier
Poule
wo 29-mei. 20:00
TOGB DMW1 (d)
Schipluiden DMW1 (d)
regulier
Poule
za 01-jun. 10:00
HVOS D1 (g)
TOGB D3 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 10:00
Saturnus'72 F1 (g)
TOGB F2 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 10:15
TOGB E2 (g)
De Meeuwen E3 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 11:20
TOGB D2# (g)
WPK/Westlandia D2 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 12:15
TOGB F1 (g)
HV Quintus F1 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 13:50
Twist E1# (g)
TOGB E1 (g)
regulier
Poule
za 01-jun. 16:00
Saturnus'72 DB1 (d)
TOGB DB2 (d)
regulier
Poule
zo 02-jun. 10:55
ETC D2 (g)
TOGB D4 (g)
regulier
Poule
zo 02-jun. 11:45
ETC DC1 (d)
TOGB DC2 (d)
regulier
Poule
zo 02-jun. 12:10
Hellas D1# (g)
TOGB D1 (g)
regulier
Poule
zo 02-jun. 12:15
Twist DA1 (d)
TOGB DA2 (d)
regulier
Poule
za 08-jun. 10:00
Roda'71 E1 (g)
TOGB E2 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 10:15
TOGB E1 (g)
Ventura E3 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 11:10
DIOS F2 (g)
TOGB F1 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 11:15
TOGB D3 (g)
Saturnus'72 D2 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 12:10
TOGB D1 (g)
WPK/Westlandia D1 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 13:05
TOGB F2 (g)
HV Quintus F2 (g)
regulier
Poule
za 08-jun. 15:00
Ventura DC2# (d)
TOGB DC2 (d)
regulier
Poule
zo 09-jun. 10:00
DES'72 D1 (g)
TOGB D4 (g)
regulier
Poule
zo 09-jun. 11:00
TOGB DB2 (d)
Unitas'63 DB1 (d)
regulier
Poule
zo 09-jun. 12:15
TOGB DB1 (d)
Stompwijk'92 DB1 (d)
regulier
Poule
zo 09-jun. 13:30
TOGB DS1 (d)
BENK PROJECTS/Ventura DS1 (d)
regulier
1e Klasse
Afgeschermd
zo 09-jun. 15:00
TOGB DA2 (d)
Roda'71 DA1 (d)
regulier
Poule
wo 12-jun. 19:30
SOS-Kwieksport DMW1 (d)
TOGB DMW1 (d)
regulier
Poule
za 15-jun. 10:40
Ventura E4 (g)
TOGB E1 (g)
regulier
Poule
za 15-jun. 11:10
TOGB E2 (g)
Ventura E5 (g)
regulier
Poule
za 15-jun. 12:10
TOGB DC2 (d)
Helius DC1# (d)
regulier
Poule
za 15-jun. 12:30
Ventura D4 (g)
TOGB D3 (g)
regulier
Poule
za 15-jun. 13:20
Ventura D2# (g)
TOGB D2# (g)
regulier
Poule
za 15-jun. 14:00
Savosa DB1 (d)
TOGB DB1 (d)
regulier
Poule
zo 16-jun. 14:35
Twist DS1 (d)
TOGB DS1 (d)
regulier
1e Klasse
M. (Martin) Haagsman
zo 16-jun. 14:45
ETC DB1 (d)
TOGB DB2 (d)
regulier
Poule
zo 16-jun. 16:20
DIOS DA2 (d)
TOGB DA2 (d)
regulier
Poule